11.11 İndirimi İçin Yardımlaşma Konusu

UmutcanE

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
Trabzon
Merhaba,
Önceden yurt dışı sitelerinde alışveriş yapmış olanlar ve veya piyasaya hakim olanlar olmayanlara yardım etmeli :)
Kimi arkadaşlar uzun süredir bu sektörün içinde araştırmalar yapıyor testler gerçekleştiriyor. Kimide daha yeni girmiş. İndirim günü geliyor. Muhtemelen bir çoğumuz belli bir liste oluşturmuş o günün gelmesini bekliyoruz. Listelerimizi birbirimizle paylaşıp uygun gördüğümüz ürünleri veya alınabilecek alınsa her detaycı için faydalı olacak ürünleri o güne kadar bir çatı altına toplayıp birbirimizle paylaşsak kötü olmaz sanırım. O gün geldiğinde de aldıklarımızı alacaklarımızı paylaşıp herkese fikir vermiş oluruz. Umarım faydalı bir konu olur.

UmutcanE

Konu Sahibi ✔
Acemi Detaycı
Üye
İl
Trabzon
Merhaba,
Ben bunları alacağım kuponlar ile beraber sizde isterseniz alabilirsiniz.

Car Care Products | Detailing Products UK | Clean Your Car bu sayfadanda alışveriş yapacaktım fakat burada indirim yok sanırım fiyatlarını yazdım bekliyorum yarın için indirim olur mu diye :)

TRY 822.54 | UNI-T UT343D kalınlık ölçer dijital kaplama ölçer metre arabalar boya kalınlık test cihazı FE/NFE ölçüm USB veri eğlenceli
US $96.49 |UNI T UT343D Thickness Gauge Digital Coating Gauge Meter Cars Paint Thickness Tester FE/NFE measurement with USB Data Fun|Width Measuring Instruments| - AliExpress

TRY 51.06 | MARFLO araba yıkama güzel sınıf sihirli kil Bar Pad temizleme boya önce araba lehçe sünger balmumu 6 5 4 3 inç
US $5.99 |MARFLO Car Washing Fine Grade Magic Clay Bar Pad Cleaning Paint before Car Polish Sponge Wax 6 5 4 3 inch|polishing wax|clay padmagic clay pad - AliExpress

TRY 22.93 45% İndirim | 2 3.5 4 5 inç katı içi boş matkap güç temiz fırça fırçalayın deri plastik ahşap mobilya temizleme güç fırçalama, beyaz
US $4.89 |2 3.5 4 5 inch Solid Hollow Drill Power Scrub Clean Brush For Leather Plastic Wooden Furniture Cleaning Power Scrub, White|Abrasive Tools| - AliExpress

TRY 52.00 45% İndirim | 5 adet detaylandırma fırça araba yıkama fırçası otomatik yikama araba iç temizlik tekerlek boşluk jantlar Dashboard hava firar Trim detaylandırma aracı
US $5.99 46% OFF|5Pcs Detailing Brush Car Wash Brush for Auto Washing Car Interior Cleaning Wheel Gap Rims Dashboard Air Vent Trim Detailing Tool|Sponges, Cloths & Brushes| - AliExpress

TRY 16.96 50% İndirim | SPTA 32 adet 1 "/2"/3 "(30mm/50mm/80mm) T şekli araba detay parlatma pedleri ve parlatıcı pedleri araba parlatıcı elektrikli matkap parlatıcı
US $1.99 50% OFF|SPTA 32pcs 1

TRY 138.61 20% İndirim | Destek çubuğu araba parlatma için geri çekilebilir araç kapı sabitleme desteği
US $16.26 20% OFF|Support Rod for Car Polishing Retractable Vehicle Door Fixing Support|Strut Bars| - AliExpress

TRY 62.23 | Araba yıkama sihirli kil Bar Mitt araba kil kumaş oto bakım temizlik havlusu mikrofiber sünger ped kil bez detaylandırma Brilliatech
US $7.3 |Car Wash Magic Clay Bar Mitt Car Clay Cloth Auto Care Cleaning Towel Microfiber Sponge Pad Clay Cloth Detailing Brilliatech|clay pigeon|glove furclay frog - AliExpress