Duyuru Detay Dışı Sıcak Fırsatlar

Mephistophelean

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Ankara
Shell'de 4 mevsim cam suyu 1lt 14,50TL. Shell Club kartınız varsa ikincisi %50 indirimli. 3lt'lik kışlık olanların fiyatı 90küsür olmuş :( 4 mevsim olanın da donma sıcaklığı -20 olunca bir koli aldım :smilex: Bu aralar zam gelecekmiş haberiniz olsun ;)

Saban46

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kahramanmaraş
Shell'de 4 mevsim cam suyu 1lt 14,50TL. Shell Club kartınız varsa ikincisi %50 indirimli. 3lt'lik kışlık olanların fiyatı 90küsür olmuş :( 4 mevsim olanın da donma sıcaklığı -20 olunca bir koli aldım :smilex: Bu aralar zam gelecekmiş haberiniz olsun ;)
Burada bulamadım 4 mevsim olan cam suyundan . 79 TL ' ye almıştım 3lt olanı yıldırım hızıyla zam geliyor ..

forzaGilles

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Shell ‘in cam suları tamamen fiyasko., ambalajında -20 yazmasına aldanmayın., 1 gün buzlukta bekletin donduğunu göreceksiniz.. ürünün sulandırma oranı da çok düşük vasat bir cam suyu.

Murat

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Shell ‘in cam suları tamamen fiyasko., ambalajında -20 yazmasına aldanmayın., 1 gün buzlukta bekletin donduğunu göreceksiniz.. ürünün sulandırma oranı da çok düşük vasat bir cam suyu.
Maalesef bu kış deneyimledim bunu. Sonax'ın konsantresini kullanırdım bu sene Shell Winter kullanayım dedim. Maalesef Ankara soğuğunda o bile atmadı. Cam suyu hep benzinli motor ile 10 km gidip motor ısındıktan sonra çözüldü :)

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Maalesef bu kış deneyimledim bunu. Sonax'ın konsantresini kullanırdım bu sene Shell Winter kullanayım dedim. Maalesef Ankara soğuğunda o bile atmadı. Cam suyu hep benzinli motor ile 10 km gidip motor ısındıktan sonra çözüldü :)
Normal Bir yerden Aldigim 5 Litrelik Cam Suyu Kis boyunca hic donmadi :) Cam a felan da zarar vermedi boyasida cikmadi.
Ostimden aldim 1/1 Sulandirdim en sagdakiler sulandirilmis olan.

EmirhanYigiter

Uzman Detaycı
Üye
Normal Bir yerden Aldigim 5 Litrelik Cam Suyu Kis boyunca hic donmadi :) Cam a felan da zarar vermedi boyasida cikmadi.
Ostimden aldim 1/1 Sulandirdim en sagdakiler sulandirilmis olan.

Aynı ambalaj farklı marka -20 diye satılanlardan almıştım Şaşmaz'dan. Bu sabah -5de donmuştu. :smilex: Hayır zaten su 0 derecede donuyor, bunu tüm kış kullandım bi donuyor bi donmuyor bende anlamadım. Neyse olan 15 liraya olsun en azından boya atmadı.

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Aynı ambalaj farklı marka -20 diye satılanlardan almıştım Şaşmaz'dan. Bu sabah -5de donmuştu. :smilex: Hayır zaten su 0 derecede donuyor, bunu tüm kış kullandım bi donuyor bi donmuyor bende anlamadım. Neyse olan 15 liraya olsun en azından boya atmadı.
Knki özel üretim yapan yerler var direk Üretim deposundan alacaksin ya cogu sahte Eksi 20 falan yaziyor ustunde ama cakma üretim renk mavi olsunda sorun yok :)

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Bugün geçerken shell'in kendi işlettiği bir istasyona girdim. Sizin dediğiniz kampanyadan haberleri yok. Shell çalışanlarına bile anca %30 indirim var dediler.

Murat

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Ankara’daki seçili Shell Select marketlerde tüm deli2go markalı içecek, sandviç, atıştırmalıklarımız ve Kahve Dünyası kahvelerinde anında %50 indirim, ayrıca farklı günlerde yapacağınız 20 TL ve üzeri 5. market alışverişinize 10 TL değerinde market puan sizi bekliyor!
Hazır Shell gidiyorken, Shell'den mail gelmiş :D

EmirhanYigiter

Uzman Detaycı
Üye
Bir ara hesap kitap yapmıştım bu ucuz olanları metil alkolden yapıyorlardı galiba şuan evde değilim tablo elimde yok ama antifriz gibi belli karışımlar yapılmazsa daha düşük sıcaklıklarda donduğu yazıyordu. O zamanlar covid olmadığından alkol de daha ucuzdu ama 200 LT'lik varil olarak almayınca pahalıya geliyordu. İPA'nın da üzen yanı camdaki ve boyadaki korumanın akan yerlerde içinden geçer diye koymak istemedim aslında. Eldeki cam sularına biraz ekleyip kullanmak en mantıklısı gibi. Az çok iyi kötü temizleyici özellikleri de vardır içinde hafif köpürme mevcut çünkü. Teşekkürler.