Yerli Detay Fırça/Satış

Atasev

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Dostlar daha önce forumda detay ekipmanları bölümünde fırça ile ilgili başlık açılmıştı. Satıcı üründen bana bugün gönderdi, Fırça sap ve bileziği plastik, kılları sarımsı, kılları sağlam duruyor, ıslattım, bastırdım, çektim, traş oldum her hangi bir falsosunu görmedim, daha önce fırça tecrübem olmadığı için yorum yapmak zor, kırmızı renkli bilezik kısmı 1 mm. kadar sağa sola oynuyor, satıcı bunun normal olduğunu, içinde tutkal olduğunu belirtti.

Üreticisi Birleşik Firma A.Ş. merdiven altı değil sanırım, yurt dışı ihracatı var. Bazı arkadaşlar bu fırçayı biliyor, belki kullanan da vardır. Yorum yazarlarsa seviniriz. Satın almak isteyen arkadaşlar, satıcı ile irtibata geçebilir. Satıcı ile her hangi bir bağlantım olmadığını ayrıca belirtmek isterim

İki farklı numarası var

- 10 numara fırça ..... 12 tl.
- 14 numara fırça ...... 15 tl. + kargo ( 9 tl. )

Satıcı/Ersan .......... 0 532 541 53 25

Son düzenleme:

Emre9110

Amatör Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Dostlar daha önce forumda detay ekipmanları bölümünde fırça ile ilgili başlık açılmıştı. Satıcı üründen bana bugün gönderdi, Fırça sap ve bileziği plastik, kılları sarımsı, kılları sağlam duruyor, ıslattım, bastırdım, çektim, traş oldum her hangi bir falsosunu görmedim, daha önce fırça tecrübem olmadığı için yorum yapmak zor, kırmızı renkli bilezik kısmı 1 mm. kadar sağa sola oynuyor, satıcı bunun normal olduğunu, içinde tutkal olduğunu belirtti.

Üreticisi Birleşik Firma A.Ş. merdiven altı değil sanırım, yurt dışı ihracatı var. Bazı arkadaşlar bu fırçayı biliyor, belki kullanan da vardır. Yorum yazarlarsa seviniriz. Satın almak isteyen arkadaşlar, satıcı ile irtibata geçebilir. Satıcı ile her hangi bir bağlantım olmadığını ayrıca belirtmek isterim

İki farklı numarası var

- 10 numara fırça ..... 12 tl.
- 14 numara fırça ...... 15 tl. + kargo ( 9 tl. )

Satıcı/Ersan .......... 0 532 541 53 25

İlk resimde görünen ürünlerin numarları nedir ?

muratyz

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Dardanel
Hocam fırçanın kılları hangi tür?
At kılı,sentetik,domuz kılı?

pilotgokhann

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
ANKARA
Bugün Ersan bey ile iletişime geçip 8 adet fırça siparişi verdim bayram sonu gelir gibi düşünüyorum. Elime ulaşınca bilgilendirme yaparım. Vesile olan arkadaşa teşekkür ederim.

Atasev

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Merak edip beyaz kıl fırça ile kıyaslamak için siyah fırça siparişi verdim ise de pişman oldum.

-Siyah fırça kılları daha sert
-Siyah fırça kılları 2 mm kadar daha kısa
-Siyah fırça işçiliği kötü, tutkal dışarı taşmış.
-Beyaz fırça kılları çok daha kaliteli duruyor

pilotgokhann

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
ANKARA
Arkadaşlar ürünler bana da bugün geldi hızlı bir kargo seçimi olmuş. Ürünler ile ilgili @Atasev arkadaşımın incelemeleri bire bir uyumlu. Kılları biraz sert geldi ama pek çok yüzeye sürterek deneme yaptım bir sıkıntı görmedim. Başka fırçaların kıl yapıları ile değerlendirdiğimde sanki biraz sert kaldı gibi ama yine de pek çok panelde deneme yaptım çizme olmadı. Kırmızı bilezik kısmı oynuyor ama çıkmıyor çok küçük bir hareket var. Tutuşu kullanışı güzel. Kıllarda şu etapta bir kopma ya da dökülme yok. 8 fırça aldım kargo dahil 120₺ gönderdim.
https://i.hizliresim.com/MDqRhW.jpg
https://i.hizliresim.com/kGBy5H.jpg

Son düzenleme:

kaan67

Acemi Detaycı
Üye
Bende sipariş vermek istiyorum ama bayram durumu var.Buradaki numara şahsi numara mi iş için mi bilemedim

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atasev

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Bende sipariş vermek istiyorum ama bayram durumu var.Buradaki numara şahsi numara mi iş için mi bilemedim

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet şahsi numarası ama rahatsız olacak kişi vermezdi her halde tel. siz en iyisi watsapp' tan yazın